Ringswood

Jesteśmy polską marką produkującą meble o stylistyce loftowej, industrialnej i skandynawskiej.  Łączymy ciepło drewna z chłodem stali, tworząc harmonizujący się duet i przekraczając granice wytyczane przez aktualne trendy. Naszą misją jest tworzenie mebli dopasowanych do Twoich potrzeb, a wizją uczynienie z polskich wnętrz symbol wysmakowanego wzornictwa.

Specjalizujemy się w produkcji hokerów, stolików kawowych, konsol, regałów oraz stołów do jadalni o minimalistycznej, prostej formie. Nasze meble to przede wszystkim stal lakierowana proszkowo połączona z naturalnym drewnem dębowym lub kamieniem. Nasze drewniane meble wyróżnia oryginalny design, bazujący na geometrycznych bryłach i sprawiający, że każdy mebel stanowi swoiste dzieło sztuki nowoczesnej.

Doskonałość w każdym aspekcie

Wszystkie produkty naszej marki wytwarzane są ręcznie, a w procesie powstawania jednego mebla bierze udział kilka osób! Tworzymy zespół kreatywnych projektantów, pasjonatów loftowego designu i doświadczonych rzemieślników. Proponujemy Ci meble z naturalnego drewna najwyższej jakości, ponieważ nad najważniejszymi ich elementami pracują ludzie z pasją i z ponad 25-letnim doświadczeniem. Połączenie kreatywności w tworzeniu i precyzji w wykonaniu to właśnie Ringswood.

Wiara w ludzkie umiejętności i wdzięczność za piękne dary matki natury pozwala nam tworzyć meble drewniane o niezwykłych formach, precyzyjnym wykończeniu i oryginalnej stylistyce.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Dotyczy wszystkich naszych produktów dostępnych w sklepie online.
Kontakt

Kontakt

Staramy się odpowiadać na każde zapytanie w przeciągu 24 godzin.
Zadowolenie klienta

Zadowolenie klienta

Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie. Każdy z naszych produktów można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.